Něco málo o mně

21. října 2012 v 11:31 |  Ebout mí

Člověk by měl alespoň z části mít přehled o tom, jaká že spletitá osoba píše tento blog, a já vám ho mileráda dám, avšak mějte na paměti, že z těch 6 miliard lidí, co obývají naší planetu, jsem ten nejméně zajímavý člověk, který za dobu své existence ještě nic nedokázal a nezažil. Ale zanechme toho, každý z nás je přeci originál, jiná psycho Eliška tu mezi námi už nepobíhá.

Začínat tím kdy a kde jsem se narodila nemá cenu, protože to nikoho stejně nezajímá, prozradím jen, že je mi posledním rokem náct a mým bydlištěm jsou Budějovice, České. Vystudovala jsem stavárnu, obor Technické lyceum (ale neumím nic), nyní pokračuji na Vysoké škole Technické a Ekonomické ( jo jo, v dnešní době na tu vysokou vezmou každého). Co bych jednou v životě chtěla dělat si vůbec netroufám říct, vzhledem k tomu mě vždy spíš zajímaly humanitní předměty a vždy jsem toužila po nějaké umělecké škole, a nakonec jsem stejně skončila na stavárně, která jde zcela mimo mě. Od mých dětských snů stát se malířkou či spisovatelkou, jsem skromně zabrousila za cílem skončit jednou alespoň někde v kanclu a jako ovce ťukat dokola ty stejné věci za pár šupů.

Povahově jsem zcela typický melancholik- tudíž tichá, nespolečenská, přecitlivělá, úzkostlivá, pesimistická a vážná. Vše hluboce prožívám, kdekdo by některou věc jen tak přeskočil, já si jí však přemítám stále dokola v hlavě. Myslím, že mám osobitý humor, který často nikdo nechápe, celkově jsem do malička vnímána za podivína. Posledním rokem se moje myšlení ještě natolik zhoršilo, že často upadám do depresí, kdy pociťuji nezkonalou úkost a moje myšlenky se v akutním případě dostávají až k sebevraždě. Teď si trošku uvědomuji, zda je vůbec správné toto publikovat na veřejný blog, ale poznat to, že jsem psychouš prostě musíte. Ale nechci tu zase působit tolik jako labilní občan, často mívám střídavé nálady a dokážu být i veselá a upovídaná. Hlavně se snažím špatnou náladu maskovat úsměvem na tváři, snažím se být milá a svoje problémy neventilovat ostatním.

Um, koho to ještě nepřestalo bavit, tak přestupmne k odstavci zájmy a koníčky. Nu, tady to bude asi stručné, protože mě nebaví zhola nic. V žádném sportu jsem se prostě nenašla, od malička jsem poleno na veškerý sport, tělocviky byly nočním utrpením. Výplň mého volna tvoří jedině psaní psycho povídek, melancholických básní, občas něco nakreslím nebo namaluji ( pár mých pokusů zde ). Ráda čtu, některým mým spolužákům dělalo strašný problém přečíst 20 knížek za 4 roky (katastrofe !!!), já je přetla všechny skoro dvakrát a ještě jsem od daných autorů četla další jejich tvorbu, ale chápu, že každý čte rád jiný žánr, já osobně také nejradši preferuji tolik komerčního Stephena Kinga. Ráda čtu i sci-fi, čiže Arthur C. Clarke nebo Ray Bradbury, hodně mě zaujaly i povídky a romány Guy de Maupassanta. Jo a nesnáším Harryho Pottera, Twitlight ságu, Upíří deníky a podobný pecky.

Momentálně už nějak netuším, co dál psát, pokud se někdo prolouskal až sem, tak vám mohu jen říct (ehm napsat), že pokud nevzdám publikování článků na tomto blogu, poznáte mě více.

Zatím se mějte.
Také vás nesnáším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tea Tea | 22. října 2012 v 20:00 | Reagovat

Opravdu zajmavý článek.. Ty jsi zajímavá:) Mám ráda lidi jako ty, jsou mi něčím sympatičtí :) Možná proto, že já jsem naprostý opak a vždy jsem si přála taky být taková "tajemná". Bohužel vždycky všechno vykecám, ať se snažím "být tajemná" jak chci. Hehe:)
Knihy S. Kinga miluju a Twilight nenávidím:D Aspoň v tomto jsme si podobné :)

2 Elis Elis | Web | 24. října 2012 v 21:46 | Reagovat

Díky moc, ale vůbec to není pravda. Jsem v davu neprůbojná a naprosto nezajímavá, ale tak co, všichni nemůžeme být stejní ;-).

3 Grace Grace | Web | 5. ledna 2013 v 19:23 | Reagovat

Ahoj! :-)

Neměla jsi ty kdysi v minulsoti náhodou blog na adrese elis-strange, nebo tak nějak ? Nejsi ty ta Elis, co má ráda Emili strange a doma má nebo měla kocoura ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama